Praca castorama nysa Rzeszów. Znaleziono 3 ofert pracy.

  • Koordynator / ka ds. Klientów Pro

    Castorama Rzeszów podkarpackie, Rzeszów 24 dni temu
    Benefitydofinansowanie zajęć sportowychprywatna opieka medycznaubezpieczenie na życieprogram emerytalnyfundusz oszczędnościowo-inwestycyjnypreferencyjne pożyczkikawa herbataparking dla pracownikówdodatkowe świadczenia socjalnedofinansowanie biletów do kina ...
    www.pracuj.pl
  • Doradca Handlowy / Doradczyni Handlowa

  • Monter zbrojeń (Pracownik tymczasowy)

    EcoJob Sp.z.o.o. Francja, dolnośląskie, Wrocław;Lubin, Zielona Góra;Łódź;Kraków;Opole, Nysa, ;Jasło, Rzeszów, Przemyśl, 2 dni temu
    Opis stanowiska:Zadania:montaż siatki zbrojeniowej według rysunkusczepianie metodą MIG MAGWymagania:Wymagania:doświadczenie na podobnym stanowiskubardzo dobra znajomość rysunku technicznegomile widziana znajomość języka francuskiegoOferujemy:Oferujemy: ...
    pracawita.pl