Praca Piastów. Znaleziono 4 ofert pracy.

  • Magazynier | Zmiana DZIENNA lub NOCNA | Ożarów Mazowiecki

    Gi Group Poland S.A. Polska, Piastów jeden dzień temu
    Dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy pracowników na stanowisko: Magazynier Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki (Duchnice) Oferujemy: Umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie Dodatkowe benefity takie jak Karta obiadowa oraz „pestka" do automatu! Wolne weekendy! Prace w systemie dziennym lu...
    www.infopraca.pl
  • Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej Praca zdalna/hybrydowa

    ipracujzdalnie.pl Polska, Piastów jeden dzień temu
    Zakres obowiązków: Sprzedaż telefoniczna asortymentu firmy – zgodnie z założonymi celami Obsługa klientów – m.in. wprowadzanie zamówień do systemu, informowanie o promocjach, cenach i nowościach w asortymencie, a także o terminach dostaw Zgłaszanie obszarów do optymalizacji lub poprawy – np. proceso...
  • Doradca klienta

    Adreams M. Smerda Sp. k. Polska, Piastów 3 dni temu
    Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to także przyszłość należy do nas!Dlatego już dziś szukamyDoradcy Klienta(umowa zlecenie)Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie?A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT?Świetnie się składa, bo w Media E...
  • TECHNIK FARMACEUTYCZNY - PIASTÓW

    Praca.farmacja.pl Polska, Piastów 6 dni temu
    Apteka Centralna w Piastowie zatrudni technika farmaceutycznego. Oferujemy umowę o pracę na pełen etat, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w młodym, energicznym zespole, wyrazisty i konkurencyjny system premiowy, możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych, prace z bogatym asortymentem leków