Praca Osiek. Znaleziono 3 ofert pracy.

  • Pracownik produkcji (m/k)

    Trenkwalder Polska, Osiek 3 dni temu
    Obowiązki: obsługa zautomatyzowanych maszyn, kontrola wizualna komponentów, które zostały wyprodukowane, pakowanie gotowych elementów wg. wskazanej instrukcji, zgłaszanie ewentualnych usterek. Wymagania: dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym, dyspozycyjność do pracy od zaraz. Oferujemy: u...
    www.infopraca.pl
  • ASYSTENT RODZINY

    Centralna Baza Ofert Pracy Polska, Osiek 12 dni temu
    Numer oferty: StPr/24/1055Obowiązki:• opracowanie i realizacja planu pracy z rodziną we współpracy z członkami rodziny i w konsultacji z pracownikiem socjalnym• udzielanie pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej, w tym w zdobywaniu umiejętności prawidłowego prowadzenia gospodarstwa domoweg...
  • POMOC KUCHENNA

    Centralna Baza Ofert Pracy Polska, Osiek 23 dni temu
    Numer oferty: StPr/24/0729Obowiązki:Przygotowywanie prostych dań pod nadzorem kucharza, pomoc przy przygotowywaniu dań głównych i dodatków, utrzymanie porządku i czystości w kuchni, obieranie warzyw i owoców.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ zaangażowanie umiejętn...