Praca remontowo budowla Lublin. Znaleziono 5 ofert pracy.

  • zatrudnię

    Zakład remontowo-Budowlany Lubelskie, Lublin, 2 dni temu
    pomocników budowlanych zatrudnię na umowę, praca w Lublinie , atrakcyjne wynagrodzenie. telefon 604 312 314 w godzinach 6 do 21
    lublin.lento.pl
  • Prace remontowo - wykończeniowe (Pracownik tymczasowy)

    Axialus S.A. Belgia, dolnośląskie, Wrocław, Legnica, Twardogóra, Wałbrzych;Lublin, Chełm, Zamość;Lubin, Zielona Gór 2 dni temu
    Opis stanowiska:Główne zadania:montaż płyt kartonowo-gipsowych,montaż ścian działowych i sufitów podwieszanych,układanie glazury,prace tynkarskie,szpachlowanie, malowanieWymagania:Wymagania:5-letnie doświadczenie na podobnym stanowiskuPodstawowe słownictwo ...
    pracawita.pl
  • PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. woj. lubelskie, Lublin 5 dni temu
    Dołącz do Ekipy:Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa.Jesteśmy różni ...
    lublin.dlastudenta.pl
  • Prace remontowo-budowlane w Niemczech

    KON BUD Lubelskie, Lublin, 6 dni temu
    Poszukujemy osób chętnych do pracy przy remontach-wykończeniach w Niemczech. Glazurnicy, tynkarze, szpachlarze, malarze itp. Zapewnione zakwaterowanie, sprzęt, dojazd do pracy. Dobre warunki i przyjazna atmosfera. Tel: 0048 660 041 632
  • Praca Wykończenia Wnętrz

    Firma Remontowo Budowlana Lubelskie, Lublin, 10 dni temu
    Zatrudnie jedną lub dwie osoby do prac wykończeniowych takich jak gładzie i malowanie Praca na pełny etat lub dorywczo. Tygodniówki. Praca od już.