Praca coffee shop Koszalin. Znaleziono 5 ofert pracy.

  • Kurier

    EXTRA SHOP Beata Kupidura PL, 54.17953, 16.20663, Koszalin, zachodniopomorskie, Koszalin 7 dni temu
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: rozwożenie i roznoszenie paczek WYMAGANIA: prawo jazdy kat. B systematyczność uczciwość chęci do pracy OFERUJEMY: umowa o pracę lub umowa zlecenie stałą podstawę wynagrodzenia premię za wyniki pracę od poniedziałku do piątku full_time ...
    www.adzuna.pl
  • Kurier

    EXTRA SHOP Beata Kupidura zachodniopomorskie, Koszalin 18 dni temu
    KurierZAKRES OBOWIĄZKÓW: rozwożenie i roznoszenie paczek WYMAGANIA: prawo jazdy kat. B systematyczność uczciwość chęci do pracy OFERUJEMY: umowa o pracę lub umowa zlecenie stałą podstawę wynagrodzenia + premię za wyniki pracę od poniedziałku do piątku
    www.pracatobie.pl
  • Kurier

    EXTRA SHOP Beata Kupidura , Koszalin, 25 dni temu
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: rozwożenie i roznoszenie paczek WYMAGANIA: prawo jazdy kat. B systematyczność uczciwość chęci do pracy OFERUJEMY: umowa o pracę lub umowa zlecenie stałą podstawę wynagrodzenia + premię za wyniki pracę od poniedziałku do piątku
    pl.talent.com
  • Key Account Manager

    Fabryka Flag LINEA Milena Trojanowska Spółka komandytowa West Pomeranian, Koszalin 21 dni temu
    Benefitssharing the costs of sports activitiesmobile phone available for private useno dress codecoffee teaparking space for employees
    www.pracuj.pl