Praca Cholerzyn. Znaleziono 6 ofert pracy.

  • Kurier Przewoźnik dostawca InPost Cholerzyn

    InPost PL, , , Polska, PL, Cholerzyn 3 dni temu
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Dostarczenie paczek na wskazanym rejonie Zaaplikuj - chętnie porozmawiamy o szczegółach współpracy WYMAGANIA: Czego potrzebujemy od Ciebie? czynnego prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu pojazdu​ chęci do pracy, dyspozycyjności i zaangażowania wysokiej kultury osobistej...
    www.adzuna.pl
  • Mechanik – Warsztatowiec

    Amago Sp. z o.o. małopolskie, Cholerzyn (pow. krakowski) 9 dni temu
    Benefitydofinansowanie zajęć sportowychubezpieczenie na życie
    www.pracuj.pl
  • Pracownik magazynu

    5 450–6 000złbrutto / mies.
    ESA logistika Polska sp. z o. o. małopolskie, Cholerzyn (pow. krakowski) 17 dni temu
    Benefitydofinansowanie zajęć sportowychprywatna opieka medycznadofinansowanie szkoleń i kursówubezpieczenie na życiekawa / herbatadodatkowe świadczenia socjalnekarty przedpłaconedofinansowanie biletów do kina, teatrudofinansowanie wypoczynkuprogram rekomendacji pracowników
  • Młodszy Specjalista ds. logistyki

    Frisco SA małopolskie, Cholerzyn (pow. krakowski) 21 dni temu
    Benefitydofinansowanie zajęć sportowychprywatna opieka medycznaubezpieczenie na życieowocezniżki na firmowe produkty i usługispotkania integracyjnebrak dress code’ukawa / herbatadodatkowe świadczenia socjalnepaczki świąteczne
  • Kierowca kat. B

    umowa zlecenie4 000–9 000złbrutto / mies.kontrakt B2B4 000–9 000złnetto (+ VAT) / mies.
    CUSTOM EXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ małopolskie, Cholerzyn (pow. krakowski) 30 dni temu
    Benefityprogram rekomendacji pracowników
  • Magazynier (m/k/x*)

    Raben Logistics Polska sp. z o.o. małopolskie, Cholerzyn (pow. krakowski) miesiąc temu
    Benefitydofinansowanie zajęć sportowychprywatna opieka medycznaubezpieczenie na życieowocespotkania integracyjnekawa / herbataparking dla pracownikówdofinansowanie wypoczynkuprogram rekomendacji pracownikówinicjatywy dobroczynnepaliwo w korzystnej ceniebenefity z systemu Kafeteryjnego MyBenefitwewnę...